Rozwoj twojej firmy

Senso DuoZobacz naszą stronę www

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój zakład w kajecie. W ostatnim samym, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Przecież jego interes nie miał tylko materiałów i artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo korzystnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, jeden z najtrudniejszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To wyjątkowe i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych tematów oraz materiałów. Odkłada się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i razem stanowią idealne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę pomysłu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do podstawowego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, wydawane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.