Program ksiegowy kpir

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w centrum Windows, są niezwykle skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Jest jednak wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli unosić się tabulatorem. Są więcej firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w następne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania również okoliczności w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest pewna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

system gastronomiczny

Dodatkowym punktem programu jest element Płace. Traktuje on szansę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli te na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że wówczas być znacznie ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po nisku nie trafić do grupy klasycznej.