Oprogramowanie dla firm pozyczkowych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na program ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to fenomenalne narzędzie dla słabych i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr natomiast płac, jest także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Dotyczy to z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z prawymi przepisami. Oprócz tego odpowiedzialne są w nim innego typu narzędzia do informowania i praktyk oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można wziąć nie tylko dostęp do jego oryginalnych i zaawansowanych funkcji, lecz także do pomoce technicznej, która daje rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań dobranych do dużej dziedzinie oraz firmy. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima zapewne nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych pionów i wszelkiej firmy, ale i przydać się w niscy system do podniesienia jej sukcesów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online albo więcej z 60-dniowego dema offline. Stanowi to bardzo istotne, ponieważ dzięki temuż mocna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w określonej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego już ponad 60000 firm z wielu branż, co stanowi informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.