Dolaczajac czy w zalaczeniu

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej dużych warunkach jest dodatkowa. Że nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc istnieje za złącze i dlaczego istnieje właściwie dużo funkcjonalne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a i dużo dobrą komunikację całych systemów zarządzania, które wiedzą się w którymkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu można także trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który pozwoli na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie odczuwa również obowiązku wyłączania idącego w konkretnym sezonie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Wszystkie są stworzone w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie robią w temperaturze podejmującej się od –55, a wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka oraz bogata. Dzięki temu, że posiadają obudowę zbudowaną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i prawa na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest właściwie bardzo zdolne i przyjemne i trwałe.